Telcohouse
Kontakt TELCOHOUSE
Mapa strony TELCOHOUSE
Strona gwna TELCOHOUSE

Exchange Online

Wiadomości e-mail, udostępnione kalendarze, & kontakty

Zaawansowane możliwości programu Microsoft Exchange w zakresie obsługi poczty e-mail, kalendarza i kontaktów wraz z wbudowanymi bezpłatnymi funkcjami zabezpieczającymi przed wirusami i spamem oferują klientom dostęp do skrzynek pocztowych z poziomu komputerów stacjonarnych, sieci Web oraz urządzeń mobilnych bez względu na miejsce pobytu.

 • Wysoki poziom niezawodności, dostępności i wydajności z gwarantowanym czasem pracy 99,9% oraz umową dotyczącą poziomu usług (SLA) z gwarancją zwrotu poniesionych kosztów i całodobową telefoniczną pomocą techniczną przez siedem dni w tygodniu.
 • Integracja ze znanymi przez użytkowników programami Microsoft Outlook oraz Office bez konieczności kompleksowych szkoleń

Rozwiązanie Exchange Online zapewnia realizację głównych funkcji programu Exchange Server, dzięki którym użytkownicy mają do dyspozycji możliwości profesjonalnej obsługi wiadomości wymagane do pracy z pełną wydajnością:

 • Pojemne skrzynki pocztowe: Każdy użytkownik ma do dyspozycji skrzynkę pocztową o pojemności 25 GB i możliwości wysyłania załączników o wielkości do 25 megabajtów (MB).
 • Ochrona przed spamem i wirusami: Rozwiązanie obejmuje usługę Microsoft Forefront Online Protection for Exchange zapewniającą dostęp do różnorodnych filtrów i mechanizmów skanowania w poszukiwaniu wirusów oraz chroniącą organizację przed spamem, wirusami i oszustwami związanymi z wyłudzaniem informacji.
 • Dostęp w oparciu o sieć Web: Usługa Outlook Web App umożliwia oparty na sieci Web dostęp do skrzynki za pośrednictwem przeglądarki odpowiadający interfejsowi pełnego klienta Outlook.
 • Mobilność: Możliwy jest dostęp mobilny za pomocą dowolnego telefonu pozwalającego na odbieranie wiadomości e-mail, w tym Windows Phone, iPhone, Android, Palm, Nokia oraz Blackberry.
 • Udostępnianie kalendarza i danych kontaktów: Użytkownicy mają możliwość dopasowywania za pomocą usługi Exchange Online terminów w swoich kalendarzach i dysponują dostępem do funkcji pracy grupowej, takich jak udostępnianie kalendarzy, grupy, globalne listy adresowe, kontakty zewnętrzne, zadania, pokoje konferencyjne i delegacje.

Poza oferowaniem wydajnych i znanych użytkownikom możliwości programu Exchange Server usługa Exchange Online znacząco ułatwia zarządzanie i oferuje zaawansowane funkcje związane z bezpieczeństwem i niezawodnością dla zapewnienia ochrony danych w chmurze.

 • Ciągłość prowadzenia działalności: Dane klientów są systematycznie replikowane do centrów danych w innych lokalizacjach geograficznych, co zapewnia kompleksową ochronę i niezawodność. Centra danych firmy Microsoft spełniają liczne normy branżowe i posiadają różnorodne certyfikaty, w tym ISO 27001.
 • Centrum administracyjne: Scentralizowana, oparta na sieci Web konsola administracyjna umożliwia konfigurowanie rozwiązania Exchange Online i zarządzanie subskrypcjami, włączanie użytkowników, resetowanie haseł oraz konfigurowanie innych usług z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.
 • Narzędzia migracji: Dostępne są bezpłatne narzędzia migracji służące do transferu historycznych danych skrzynek pocztowych do środowiska Exchange Online. Narzędzia oparte na protokole IMAP zapewniają podstawowe możliwości migracji historycznych wiadomości e-mail ze środowisk innych niż Exchange. Niezawodne narzędzia umożliwiają migrację całej zawartości skrzynek programów Exchange 2003 oraz Exchange 2007, w tym wiadomości e-mail, pozycji kalendarza, kontaktów i zadań.

Exchange Online to elastyczne rozwiązanie zaprojektowane z myślą o potrzebach przedsiębiorstw dysponujących zróżnicowanymi środowiskami IT:

 • Dodatkowe opcje dla pracowników mobilnych: Odmiana usługi Exchange Online zaprojektowana dla pracowników wymagających mniej rozbudowanych funkcji obsługi wiadomości i rzadziej korzystających z rozwiązania. Ta opcja obejmuje skrzynki pocztowe o pojemności 500 MB z dostępem do wiadomości e-mail, kalendarza, kontaktów i katalogu firmowego za pomocą prostszej wersji aplikacji Outlook Web App.
 • Współistnienie poczty e-mail: Zintegrowane środowisko poczty e-mail obejmujące lokalne skrzynki pocztowe programu Exchange Server oraz skrzynki w ramach usługi Exchange Online. Umożliwia segmentację użytkowników zgodnie z ich potrzebami związanymi z korzystaniem z wiadomości oraz migrację do chmury w tempie dostosowanym do specyfiki organizacji.
 • Obsługa programu Outlook: Użytkownicy mogą łączyć swoje kopie programu Microsoft Outlook w wersji 2007 lub nowszej z usługą Exchange Online, co pozwala im na kontynuowanie korzystania z dobrze znanej i dotychczas używanej aplikacji klienckiej.

Cena juz od 4,5 EUR za użytkownika/miesięcznie

Oblicz szacunkową cenę na stronie Microsoft > 

Skorzystaj z wersji próbnej dla małych firm>

Skorzystaj z wersji próbnej dla średnich i dużych firm>


Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania prosimy o kontakt