Telcohouse
Kontakt TELCOHOUSE
Mapa strony TELCOHOUSE
Strona gwna TELCOHOUSE

Przełączniki Ethernet

Cisco - jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań sieciowych, które zmieniają sposób, w jaki ludzie kontaktują się ze sobą, komunikują i współpracują. Obecnie firma zatrudnia ponad 61 500 pracowników na całym świecie, kontynuując tradycję nowatorskich rozwiązań, co widać w oferowanych przez firmę, wiodących produktach i rozwiązaniach sieciowych.

Kluczowymi obszarami, na których koncentrują się działania firmy są routing i switching oraz zaawansowane technologie, takie jak: komunikacja IP, bezpieczeństwo sieciowe, bezprzewodowe sieci LAN, sieci SAN, sieci domowe, systemy obsługi komunikacji wizualnej oraz usługi sieciowe. Cisco jest liderem rynku w szeregu obszarów, takich jak routing i switching, zintegrowana komunikacja, łączność bezprzewodowa, czy zabezpieczenia sieciowe.

Cisco oferuje największe portfolio rozwiązań przełączania dla sieci lokalnych, metropolitalnych i centrów danych. Rozwiązania są zoptymalizowane dla różnych gałęzi przemysłu, w tym dostawców usług, usług finansowych i sektora publicznego, firm dużych, średnich oraz małych.

 

Poniżej znajdziecie Państwo odnośniki do stron producenta na temat przełączników CISCO:

Wszystkie przełączniki Ethernet Cisco

 

Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania prosimy o kontakt

 

NETGEAR projektuje technologicznie zaawansowane, markowe produkty sieciowe zaspokajające potrzeby małych przedsiębiorstw oraz użytkowników domowych. Produkty dla sieci ethernet obejmują  przełączniki, kontrolery WLAN i akcesoria.

NETGEAR koncentruje się na potrzebach małych firm, zatrudniających do 250 pracowników, oferując pełen zakres niezawodnych przełączników sieciowych w dostępnych cenach: od wydajnych przełączników zarządzanych Layer 3 i przełączników inteligentnych Smart Switch, aż do przełączników niezarządzanych Plug-and-Play do użytku zarówno biurowego jak i domowego. Wszystkie przełączniki NETGEAR zostały zaprojektowane w oparciu o najlepsze standardy i są w pełni kompatybilne z aktualną architekturą sieci 10/100/1000. Dodatkowo, przełączniki NETGEAR są łatwe w instalacji i przyjazne w użyciu.

Poniżej znajdziecie Państwo odnośniki do stron producenta na temat przełączników NETGEAR  :

Przełączniki zarządzalne

Zaawansowane przełączniki SMART

Przełączniki SMART

Przełączniki niezarządzalne w wersji RACK 19"

Przełącznika niezarządzalne w wersji DESKTOP

 

Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania prosimy o kontakt