Telcohouse
Kontakt TELCOHOUSE
Mapa strony TELCOHOUSE
Strona gwna TELCOHOUSE

Routery WAN

Cisco - jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań sieciowych, które zmieniają sposób, w jaki ludzie kontaktują się ze sobą, komunikują i współpracują. Obecnie firma zatrudnia ponad 61 500 pracowników na całym świecie, kontynuując tradycję nowatorskich rozwiązań, co widać w oferowanych przez firmę, wiodących produktach i rozwiązaniach sieciowych.

Kluczowymi obszarami, na których koncentrują się działania firmy są routing i switching oraz zaawansowane technologie, takie jak: komunikacja IP, bezpieczeństwo sieciowe, bezprzewodowe sieci LAN, sieci SAN, sieci domowe, systemy obsługi komunikacji wizualnej oraz usługi sieciowe. Cisco jest liderem rynku w szeregu obszarów, takich jak routing i switching, zintegrowana komunikacja, łączność bezprzewodowa, czy zabezpieczenia sieciowe.

Cisco oferuje największe portfolio rozwiązań przełączania dla sieci lokalnych, metropolitalnych i centrów danych. Rozwiązania są zoptymalizowane dla różnych gałęzi przemysłu, w tym dostawców usług, usług finansowych i sektora publicznego, firm dużych, średnich oraz małych.

 

Poniżej znajdziecie Państwo odnośniki do stron producenta na temat routerów CISCO:

Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania prosimy o kontakt