Telcohouse
Kontakt TELCOHOUSE
Mapa strony TELCOHOUSE
Strona gwna TELCOHOUSE

Zdalny dostęp VPN

Check Point Software Technologies Ltd. jest światowym liderem w zabezpieczaniu Internetu, zapewniając klientom ochronę przed wszystkimi typami zagrożeń.

Rozwiązania zdalnego dostępu Check Point dostarczają najbardziej wszechstronnych opcji bezpiecznych połączeń z sieciami wewnętrznymi firm i przedsiębiorstw dla telepracowników, kontrahentów i partnerów zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa i łatwość zarządzania.

 

Poniżej znajdziecie Państwo informacje na temat wybranych produktów Checkpoint:

IPsec VPN

Remote Access VPN Software Blade

SSL VPN

Mobile Access Software Blade 

Dedykowany koncentrator IPsec & SSL VPN

Connectra Gateway Access Control

Bramy oddziałowe FW/VPN  IPsec

Edge UTM-1 Appliances

Cisco - jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań sieciowych, które zmieniają sposób, w jaki ludzie kontaktują się ze sobą, komunikują i współpracują. Obecnie firma zatrudnia ponad 61 500 pracowników na całym świecie, kontynuując tradycję nowatorskich rozwiązań, co widać w oferowanych przez firmę, wiodących produktach i rozwiązaniach.

Kluczowymi obszarami, na których koncentrują się działania firmy są routing i switching oraz zaawansowane technologie, takie jak: komunikacja IP, bezpieczeństwo sieciowe, bezprzewodowe sieci LAN, sieci SAN, sieci domowe, systemy obsługi komunikacji wizualnej oraz usługi sieciowe. Cisco jest liderem rynku w szeregu obszarów, takich jak routing i switching, zintegrowana komunikacja, łączność bezprzewodowa, czy zabezpieczenia sieciowe.

 

 

Informacje na temat rozwiązań zdalnego dostępu VPN na stronie producenta

CISCO Secure Remote Access and VPN

Bramy bezpieczeństwa/koncentratory VPN

CISCO ASA 5500 Series

 

 

 

Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania prosimy o kontakt